اطلاعیه ها

 فروش انواع منابع و مخازن تحت فشار، سختی گیر، فیلتر شنی و منابع کوئل دار

شرکت صنعتی و کشاورزی آبیاران با در اختیار داشتن مهندسین و متخصصین برجسته و با تجربه، آمادگی خود را در زمینه ساخت و تولید، خرید، فروش، مشاوره فنی و راه اندازی انواع دیگ به واحدهای مسکونی، صنعتی، و ساختمانی اعلام می دارد. این شرکت با در اختیار داشتن واحد صنعتی مجهز و امکانات به روز دنیا و همچنین مهندسین خبره و تکنسین های با تجربه، نیازهای صنعتی کشور را در بخش انواع دیگ ، دیگ بخار ، مخازن و منابع تحت فشار تأمین ، دی اریتور، سختی گیر، فیلتر شنی، منابع کوئل حرارتی و مخزن کندانس می نماید.

 مخازن تحت فشار

 فیلتر شنی و کربن اکتیو تحت فشار

فیلتر شنی جهت حذف ذرات (suspended) تا قطر 50mic، کاهش کدورت آب و فیلتر کربن اکتیو به منظور حذف طعم، بو، رنگ، مواد آلی و کار آزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلترها هر چند وقت یک بار با توجه به میزان مواد جامد در آب، اشباع شده و نیاز به شستشوی معکوس دارند. جهت شستشوی معکوس می توان به 3 صورت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عمل نمود. جنس بدنه فیلترها می‌تواند از نوع استیل، فایبر گلاس، گالوانیزه و کربن استیل با پوشش زینگریچ و اپاکسی باشد.
فیلتر شنی

سختی گیر

آب سخت یکی از عمده‌ترین مشکلات در مصارف خانگی و صنعتی خصوصاً تغذیه دیگ های بخار می‌باشد. اصلی ترین عامل رسوبات، یون‌های کلسیم و منیزیم موجود در آب هستند که عمدتاً به صورت بی‌کربنات‌ها به شکل رسوبات سفید نمایان می‌گردند. از دیگر یون‌های مزاحم سخت می‌توان به یون های آهن و منگنز که در مقیاس کمتری وجود دارد اشاره کرد. استفاده از سختی گیرهای رزینی (تبادل یونی) یکی از ناسب‌ترین و مطمئن ترین روشهای حذف یون‌های مزاحم می‌باشد که با جایگزین کردن یون های مزاحم آب و حذف کامل آن ها مشکلات فوق را مرتفع می‌نماید. مخزن دستگاه سختی گیر، ساخته شده از ورق استیل، FRP، گالوانیزه و کربن استیل با پوشش زینگریچ و اپوکسی با دریچه آدم رو می باشد. لوله مصرفی از جنس گالوانیزه، پلی اتیلن و لوله های سیاه می‌باشد. سیستم کنترلی به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشد. دستگاه مجهز به شیر نمونه‌برداری، هواگیری و گیج فشار می‌باشد. فشار کاری، فشار طراحی و فشار نسبت به ترتیب 5, 5.5 & 8 bar می باشد و براساس درخواست مشتریان قابل افزایش می‌باشد.
 سختی گیر

محصولات

فروش ویژه پمپ شناور

عضویت در خبرنامه

telegram
آبیاران در شبکه های اجتماعی
Google Plus instagram Twitter Linkedinn Facebook

تماس با ما

شعبه مرکزی: تبریز،میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین.
تلفن: [10 خط] - (041) 34427241

شعبه 2: تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی.
تلفن: [10 خط] - 32818740 (041)

کارخانه: تبریز، منطقه صنعتی قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن، گروه کارخانجات شرکت آبیاران

دفتر فروش تهران:
تلفن: [10 خط] - 66648110 (021)
 

فرم استعلام قیمت دیزل ژنراتور

captcha
کارشناسان فروش:
دفتر فروش مرکزی: ۰۴۱ ۳۴۴۲ ۷۲۴۱
شعبه تبریز - چهارراه نادر: ۰۴۱ ۳۲۸۱ ۸۷۴۰
دفتر فروش تهران: ۰۲۱ ۶۶۶ ۴۸ ۱۱۰ (محمدی: ۰۹۱۹ ۳۱۱ ۰۵۶۳)