فروش انواع منابع و مخازن تحت فشار، سختی گیر، فیلتر شنی و منابع کوئل دار

شرکت صنعتی و کشاورزی آبیاران با در اختیار داشتن مهندسین و متخصصین برجسته و با تجربه، آمادگی خود را در زمینه ساخت و تولید، خرید، فروش، مشاوره فنی و راه اندازی انواع دیگ به واحدهای مسکونی، صنعتی، و ساختمانی اعلام می دارد. این شرکت با در اختیار داشتن واحد صنعتی مجهز و امکانات به روز دنیا و همچنین مهندسین خبره و تکنسین های با تجربه، نیازهای صنعتی کشور را در بخش انواع دیگ ، دیگ بخار ، مخازن و منابع تحت فشار تأمین ، دی اریتور، سختی گیر، فیلتر شنی، منابع کوئل حرارتی و مخزن کندانس می نماید.

 مخازن تحت فشار

 فیلتر شنی و کربن اکتیو تحت فشار

فیلتر شنی جهت حذف ذرات (suspended) تا قطر 50mic، کاهش کدورت آب و فیلتر کربن اکتیو به منظور حذف طعم، بو، رنگ، مواد آلی و کار آزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلترها هر چند وقت یک بار با توجه به میزان مواد جامد در آب، اشباع شده و نیاز به شستشوی معکوس دارند. جهت شستشوی معکوس می توان به 3 صورت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عمل نمود. جنس بدنه فیلترها می‌تواند از نوع استیل، فایبر گلاس، گالوانیزه و کربن استیل با پوشش زینگریچ و اپاکسی باشد.
فیلتر شنی

سختی گیر

آب سخت یکی از عمده‌ترین مشکلات در مصارف خانگی و صنعتی خصوصاً تغذیه دیگ های بخار می‌باشد. اصلی ترین عامل رسوبات، یون‌های کلسیم و منیزیم موجود در آب هستند که عمدتاً به صورت بی‌کربنات‌ها به شکل رسوبات سفید نمایان می‌گردند. از دیگر یون‌های مزاحم سخت می‌توان به یون های آهن و منگنز که در مقیاس کمتری وجود دارد اشاره کرد. استفاده از سختی گیرهای رزینی (تبادل یونی) یکی از ناسب‌ترین و مطمئن ترین روشهای حذف یون‌های مزاحم می‌باشد که با جایگزین کردن یون های مزاحم آب و حذف کامل آن ها مشکلات فوق را مرتفع می‌نماید. مخزن دستگاه سختی گیر، ساخته شده از ورق استیل، FRP، گالوانیزه و کربن استیل با پوشش زینگریچ و اپوکسی با دریچه آدم رو می باشد. لوله مصرفی از جنس گالوانیزه، پلی اتیلن و لوله های سیاه می‌باشد. سیستم کنترلی به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشد. دستگاه مجهز به شیر نمونه‌برداری، هواگیری و گیج فشار می‌باشد. فشار کاری، فشار طراحی و فشار نسبت به ترتیب 5, 5.5 & 8 bar می باشد و براساس درخواست مشتریان قابل افزایش می‌باشد.
 سختی گیر

محصولات

فروش ویژه پمپ شناور
telegram
آبیاران در شبکه های اجتماعی
Google Plus instagram Twitter Linkedinn Facebook
 

تماس با ما

شعبه مرکزی: تبریز،میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین.
تلفن: [10 خط] - (041) 34427241

شعبه 2: تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی.
تلفن: [10 خط] - 32818740 (041)

کارخانه: تبریز، منطقه صنعتی قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن، گروه کارخانجات شرکت آبیاران

دفتر فروش تهران: ابتدای بزرگراه فتح، روبروی خیابان یخچال، پلاک۹۳
تلفن: [10 خط] - 66648110 (021)
 

 
کارشناسان فروش:
دفتر فروش مرکزی: ۰۴۱ ۳۴۴۲ ۷۲۴۱
شعبه تبریز - چهارراه نادر: ۰۴۱ ۳۲۸۱ ۸۷۴۰
دفتر فروش تهران: ۰۲۱ ۶۶۶ ۴۸ ۱۱۰ (محمدی: ۰۹۹۰ ۵۰۹ ۵۴۹۴)